Google+

Dziś zdjęcia z sesji, którą Pani Marta wygrała w konkursie na naszym profilu na Facebooku. Sesja wyszła mocno rodzinna, podczas zabawy, ale również zmagań z ciągle pękającymi balonami, udało nam się uchwycić kilka niezwykłych momentów. Zdjęcia robiliśmy w naszym pobliskim parku im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie, który latem, wbrew powszechnemu przekonaniu o banalności tego miejsca, daje wiele niebanalnych możliwości na ciekawe zdjęcia.

Marta Korpandy zdjęcie rodzinne Nisiek Studio Ciechanów park Marii Konopnickiej 1

Dziś kilka ujęć ze śluby Marty i Marka, oraz pełny materiał z pleneru, który odbył się w trzech bardzo charakterystycznych miejscach w Ciechanowie. Ci, którzy są z okolic od razu rozpoznają, natomiast dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji być w Ciechanowie, słów kilka, dla zachęty by te zacne miejsca odwiedzić. Plener odbył się w okolicach Ratusza, który jest siedzibą władz miasta. Ten piękny neogotycki budynek powstał w 1844 roku według projektu włoskiego architekta Henryka Marconiego. Następnie kilka ujęć zrobiliśmy na tle wizytówki naszego miasta - Zamku Książąt Mazowieckich. Odwiedzali go i pisali o nim między innymi Stefan Żeromski, Bolesław Prus i Maria Konopnicka. Znakomita część pleneru odbyła się natomiast w miejscu bardziej współczesnym, i jeśli tych, do których nie trafiają miejsca związane z historią, nie przekonałam do odwiedzenia naszego miasta, teraz myślę że wystarczająco zachęcę. Naszą młodą Parę ugościł i przyjął Browar Ciechan, będący częścią Browarów Regionalnych Jakubiak. Samego piwa chyba nie muszę nikomu przedstawiać, już od dawna bowiem gdzie bym się nie wybrała, jak mam komuś przybliżyć miasto z którego pochodzę, zaczynam od nazwy tego wyjątkowego trunku :) Na koniec dodam, że przy okazji sesji mogliśmy poznać proces ważenia piwa, a wszystkich, którzy również chcieliby zobaczyć wszystko sami, zapraszam na wycieczki, które są organizowane w browarze.

Zdjęcia plenerowe Marty i Marka w Browarze Ciechan 1

Reportaż fotograficzny z Chrztu Adasia, który już raz miał okazję "stanąć" przed naszym aparatem. Tym razem pełen reportaż. Plener zrealizowaliśmy w Opinogórze, natomiast pozostałe zdjęcia odbyły się w Ciechanowie. Przedstawiamy kilka ujęć, natomiast cały reportaż już za chwilę pojawi się w naszym portfolio.

chrzest,ciechanów,przygotowania,adaś

Jak widać na zdjęciach, sesja odbyła się wiosną, a przy okazji oddawania zdjęć Antosia, na którego przyjście czekaliśmy, postanowiłam podzielić się z Wami tymi zdjęciami na blogu. Dziś Antoni waży już całe 5 kilogramów i jest poważnym mężczyzną, który swoją pierwszą sesję zdjęciową ma już za sobą.

Sesja z brzuszkiem Natalii i Adama 1